Materiały korekcyjne – kity, szpachlówki

Uszkodzenia w drewnie, zarysowania i zadrapania, czy też otwory sękowe i nieestetyczne szpary – aby pozbyć się tych problemów, warto wykorzystać oferowane w tej kategorii szpachlówki akrylowe i lateksowe lub specjalne kity na bazie żywic akrylowych.

Doskonałej jakości masy szpachlowe i inne materiały korekcyjne

Oprócz wymienionych preparatów, polecamy również specjalne pałeczki woskowe oraz woski korekcyjne, które pomogą szybko zatuszować niewielkie uszkodzenia, zarysowania czy zadrapania. Ponadto proponujemy także kity wodorozcieńczalne i masy szpachlowe, które pomogą pozbyć się uszkodzeń w litym drewnie. Wiemy, jak istotna jest wysoka jakość tych preparatów – jako dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem, dostarczamy naszym klientom wyłącznie sprawdzone i nowoczesne produkty, które pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak Zweihorn, Domos czy też Dukra.

Wybierz najlepsze produkty w korzystnych cenach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie problemów z wyborem, zachęcamy do kontaktu z najbliższą hurtownią T.G. Meblopol – doświadczeni pracownicy właściwie doradzą i pomogą.

KITY

Na bazie żywic akrylowych

Przeznaczone do uzupełniania ubytków we wszystkich materiałach drewnianych i drewnopochodnych stosowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wodorozcieńczalne

Specjalne kity do wypełniania ubytków w drewnianych powierzchniach użytkowanych w pomieszczeniach. Mogą być stosowane do mebli, drzwi, boazerii i innych drewnianych powierzchni.

Szpachlówki

Akrylowa

Wodorozcieńczalna, przeznaczona jest do wypełniania ubytków w drewnie i materiałach drewnopochodnych, szczelin w parkiecie, boazerii. Jest łatwo ścieralna, elastyczna, nie wykrusza się i po wyschnięciu nie wypada. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Szybko wysycha – ok. 20-60 min. Dobrze zachowuje się na liniach przemysłowych, gdzie często poddawana jest UV; dostępne w 24 kolorach.

Lateksowa

Gotowa do użycia lateksowa szpachlówka, może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Do parkietu

Do wypełniania ubytków w parkiecie i listwach przypodłogowych, elastyczna, łatwo szlifowalna, nadaje się do lakierowania, brak skurczu wskutek schnięcia, oferowana w kartuszach 310ml; dostępna w 7 kolorach.

Masa szpachlowa

Przeznaczona jest do: zastosowania wewnątrz pomieszczeń, do wypełniania ubytków w płytach z litego drewna. Jest łatwo ścieralna, ale twarda. Wysycha w ciągu 20 – 60 minut. Dostępna w 3 kolorach: brzoza, sosna jasna i olcha. Dostępne opakowania: 10 kg; 17 kg i 35 kg.

Pozostałe

Pałeczki woskowe

Gotowe do użycia woskowe pałeczki dostępne w kolorach drewna i w kolorach pastelowych. Przeznaczone są do szybkiego uzupełniania ubytków w drewnie.

Pisaki korekcyjne

Pisaki korekcyjne do drewna CLS – przeznaczone są do retuszowania wadliwych miejsc na powierzchni drewna jak np. drobne zadrapania, miejsca szorstkie, chropowate, przeszlifowana okleina.

Woski korekcyjne

Miękkie, do uzupełniania ubytków oraz otworów, jak również do retuszu zarysowań, wgnieceń i pęknięć w płytach z litego drewna. Oferowane w 40 kolorach.

MEBLOPOL: Zobacz gdzie możesz kupić nasze produkty